Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

TAU Raguvos ir Šilų fakultetų klausytojai kartu su Raguvos kultūros centru įgyvendina neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Dabartis su praeities prieskoniais“ veiklas. Šios programos veiklos nukreiptos įgyvendinti vieną iš Panevėžio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi 2022–2024 metų veiksmų plano prioritetą: krašto pažinimą bei veiksmų plano tikslą – suaugusiųjų kompetencijų gilinimas formuojant mokymosi visą gyvenimą nuostatas. Veiklų metu sujungiamos senjorams svarbios ir įdomios krašto pažinimo temos, skatinamas vyresnio amžiaus žmonių aktyvumas ir bendravimas, kaip priešprieša pasyvumui, vienatvei ir susvetimėjimui.

Įgyvendinant veiklas programos dalyviams surengti du skirtingų temų seminarai: „Savitas ir europinis Lietuvos kultūros paveldas“, „Papročių kaita: kitokie, bet gyvi“, surengti du seminarai-edukacinės išvykos: „Abipus Nevėžio“, „Vienuolynų kultūra – Lietuvos kultūros dalis“. Renginiai buvo skirti suaugusiųjų kultūriniams poreikiams, orientuotiems į krašto pažinimą, tenkinti. Dalyviai patobulino istorijos žinių gilinimo, savo identiteto ir kultūros pažinimo kompetencijas.

Esame dėkingi Švietimo centrui už bendradarbiavimą parengiant kvalifikacinę programą ir kartu įgyvendinant išsikeltus tikslus. Visi programos dalyviai pagal jų išklausytų programos valandų skaičių gaus Švietimo centro parengtus kvalifikacinius pažymėjimus.

 Raguvos TAU 1
Raguvos TAU 1
Raguvos TAU 3
Raguvos TAU 3
 
 
Raguvos TAU 2
Raguvos TAU 2
 
Raguvos TAU 4
Raguvos TAU 4
  Raguvos TAU 5
Raguvos TAU 5
 

TAU Raguvos fakulteto dekanė Irena Sabaliauskienė
Nuotraukos TAU klausytojos Reginos Slučkienės

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos