Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

Edukacinės patirties bankas

Panevėžio rajono savivaldybė sėkmingai įgyvendino 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos projektą finansuojamą iš Europos socialinio fondo „Panevėžio rajono bendro ugdymo mokyklų veikos tobulinimas“. Projektu buvo siekiama pagerinti 10 (II) klasių mokinių matematikos mokymosi pasiekimus. Projekte dalyvavo Ramygalos, Raguvos, Naujamiesčio, Smilgių, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos. Gimnazijų mokytojai dalijasi projekto patirtimi.

Projekto naujienlaikraštis>>
Modelio aprašas>>
Mokelio aprašo priedai>>

 

2013 m. Švietimo centrui pakvietus Panevėžio rajono švietimo įstaigų mokytojus ir mokyklų vadovus pasidalinti idėjomis, kokią savo patirtį norėtų pristatyti rajono bendruomenei, Velžio gimnazijos mokytojai, metodininkai, ekspertai pasiūlė daugiau kaip dvidešimt įdomių ir aktualių temų. Taip Švietimo centro darbuotojams kilo idėja bendradarbiaujant su Velžio gimnazija organizuoti praktinę konferenciją „Kūrybinės dirbtuvės“, kurios tikslas – sudaryti sąlygas Panevėžio rajono mokytojams skleisti patirtį, gilinti mokytojų ir mokyklų vadovų profesines kompetencijas. Kadangi praktinę konferenciją puikiai įvertinto ir mokytojai, ir mokyklų vadovai bei jų pavaduotojai ugdymui, ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai, ir patys Švietimo centro darbuotojai, buvo nutarta kasmet vis kitoje Panevėžio rajono gimnazijoje organizuoti mokytojų „Kūrybines dirbtuves“.

Pirmasis Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokytojų leidinys

Paliūniškio pagrindinės mokyklos logopedė-spec. pedagogė metodininkė Jovita Matkevičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Savickienė Šiaulių leidykloje „Lucilijus“ išleido pirmąjį savo leidinį „Raidelės porelės, garsiukai draugai“.

Knygelė skirta  logopedams, spec. pedagogams, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams, dirbantiems su 4-8 metų vaikais. Knygelėje yra raidžių S-Š, Z-Ž, P-B, T-D, K-G, L-R, C-Č poros (tuščios ir  su piešinukais pagal pirmą ir žodžio viduryje esantį garsą), karpomos raidės ir žodžiai.

Ši priemonė padeda tikslinti garsų s-š, z-ž, t-d, k-g, l-r, c-č tarimą, sieti raidės grafinį vaizdą su pirmuoju garsu žodyje, nustatyti nurodyto garso vietą, skiemenų kiekį žodyje, formuoti garsinės analizės įgūdžius, lavinti foneminę klausą, smulkiąją motoriką, plėsti žodyną.

 Raideles poreles  Asta Savickiene Jovita Matkeviciene 

Leidiniai saugomi Švietimo centre.

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos