Map
Facebook
Žemėlapis
PPT
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Rajono mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

„Erasmus+“ projekto „STEAM via Robotics“ partnerių susitikimas Mursijoje

Kovo 7–9 dienomis Velžio gimnazijos 2b klasės mokinukai Elysia, Justas, Markas ir trys mokytojos Edita Davidonytė, Jolanta Andriuškevičienė ir Rima Stongvilienė dalyvavo ketvirtajame Erasmus+ projekto „STEAM via Robotics“ partnerių iš Turkijos, Anglijos, Ispanijos ir Lietuvos  susitikime Ispanijoje, Mursijoje. Vaikų laukė didelis iššūkis – projekto metu apsigyventi ispanų šeimose. Susitikimo metu mokiniai varžėsi atlikdami kūrybiškas robotikos užduotis, konstravo įvairius mobilius modelius naudodamiesi WeDo2 konstruktoriais, juos programavo, atliko kitas integruotas STEAM veiklas. Antrokai puikiai pristatė savo darbus anglų kalba ir susilaukė visų projekto dalyvių sveikinimų.

Projekto organizatoriai, Centro Educativa Susarte mokykla, dalyviams paruošė puikią kultūrinę programą. Vaikai ir mokytojos aplankė Mursijos senamiestyje esančią nuostabią Šventosios Marijos katedrą ir Švento Domingo aikštę. Nepamirštamus įspūdžius paliko vizitas į Karavaką – miestą, įsikūrusį pietryčių Ispanijoje. Šis miestas yra svarbus katalikų religinis centras. Jame esančioje bazilikoje saugomas kryžius, kuriame įkomponuotos tikrojo Jėzaus nešto kryžiaus medžio dalelės. Vyno arklių muziejuje susipažinome su įspūdingų arklių lenktynių tradicijomis bei papročiais, grožėjomės išskirtinėmis ispaniškomis arklių dekoracijomis.

Projekto susitikimas buvo apvainikuotas folklorinio ansamblio „Bando de la Huerta“. Ispanų temperamentas bei vaišingumas šildė ir įtraukė į vakarėlio šurmulį, malonų bendravimą ir šokio sūkurį.

Mursija
Mursija
 
 Mursija 4
Mursija 4
 
 Mursija 3
Mursija 3
 Musija 2
Musija 2
 
Mursija 6
Mursija 6
Mursija 5
Mursija 5
 

Erasmus+ projektai – tai puiki galimybė išbandyti save, mokytis tarptautinėje komandoje, įgyti daugybę kompetencijų ir susirasti nuostabių draugų.

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos