Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Raguva 2020“, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui

Kovo 7 d. Raguvos gimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos čempionato antrasis etapas, turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Raguva 2020“, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Varžybas organizavo Raguvos gimnazija, Panevėžio rajono švietimo centras ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Į varžybas atvyko 23 komandos iš Vilniaus, Kaišiadorių, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių ir Panevėžio rajono. Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių, vaikų ir pradinukų. Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos jaunių (Gerda Vanagaitė, Jokūbas Šibirkštis, Paulius Palubinskas, Matas Miliauskas), vaikų (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė) ir pradinukų (Ignas Dalinkevičius, Tauras Kupčinskas, Domininkas Kuoja, Titas Kizys) komandos. Visos trys komados tapo savo grupių nugalėtojos.

Asmeninėse varžybose jaunių grupėje J. Šibirkštis iškovojo II vietą, P. Palubinskas – III vietą, vaikų grupėje – M. Kupčinskas ir E. Dranickaitė iškovojo I vietą, D. Kupčinskaitė – II vietą, G. Padelevičiūtė – III vietą, pradinukų grupėje I. Dalinkevičius iškovojo I vietą, T. Kupčinskas – II vietą, D. Kuoja – IV vietą, o T. Kizys liko VII vietoje.

Džiaugiamės, kad „pirmas blynas neprisvilo“ ir visi dalyviai buvo patenkinti gerai suorganizuotomis varžybomis.