Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

Klubas „Savo erdvės“ laukia edukacinių programų dalyvių

Jau antrą kartą Ramygaloje įsikūrusio klubo „Savos erdvės“ vadovė pakvietė Panevėžio rajono švietimo centro klientus užsukti į savo sodybą. Šįkart susipažinti su dailės mokytojos Laimos Kiškienės vykdomomis edukacinėmis programomis pasiūlėme Panevėžio rajono mokytojų metodinių būrelių pirmininkams ir Švietimo centro pedagoginiams darbuotojams, rengiantiems įvairius projektus ir programas.  
Nors susitikime dalyvavo tik nedidelė metodinių būrelių pirmininkų dalis, tačiau atvykusieji buvo sužavėti klubo „Savos erdvės“ šeimininkės kūrybiškumu. Laima Kiškienė pristatė įvairias edukacines programas, pasakojo apie juodąją ir raugo keramiką, parodė japoniška tradicija siuvinėtus kamuolius, šiaudinius sodus, tapybos ant šilko pavyzdžius ir kt.
Nuoširdžiai džiaugiamės, kad klube „Savos erdvės“ gimė integruotų dailės, istorijos ir lietuvių kalbos pamokų idėjos. Švietimo centro atstovai dėkodami Laimai Kiškienei padovanojo darbštumo simbolį – bitutę. Bitutės buvo įteiktos ir Panevėžio rajono metodinių būrelių pirmininkėms bei Švietimo centro metodininkėms, atsakingai besirūpinančioms mokytojų metodine veikla.

Žvelgdami į sodyboje žydinčius lubinus, atsisveikinome iki kitų mokslo metų, tikimės, kad mokytojai į Ramygalos klubą „Savos erdvės“ rudenį sugrįš kartu su savo mokiniais.

Ramygala 1
Ramygala 1
ramygala 2
ramygala 2
ramygala 3
ramygala 3
ramygala 4
ramygala 4

Renata Jankeviičienė,
Švietimo centro direktoriaus  pavaduotoja

 

 

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos