Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

Gegužės 19 d. pasipuošę ir smagiai nusiteikę senjorai rinkosi į Panevėžio rajono savivaldybę, kurioje vyko TAU mokslo metų uždarymo šventė ir diplomų įteikimas. Dvejų metų programą aštuoniuose fakultetuose baigė 225 klausytojai. 2015–2017 m. buvo organizuotos 3 senjorų parodos, 196 paskaitos, edukacinės programos, išvykos, susitikimai. TAU klausytojai lankėsi teatruose, koncertuose, dalyvavo projektuose „Senjorai – skaitymo mentoriai“, „Aktyvūs senjorai – sveiki senjorai“.

Šventė iškilmingai prasidėjo studentų himnu „Gaudeamus igitur“, kurį giedojo Liūdynės kultūros centro direktorė Karolina Raziūnienė, o jai pritarė visi TAU klausytojai.

Senjorus sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Guoda Burokienė įteikdama fakultetų dekanams LR Seimo padėkas. Taip pat senjorus sveikino mero pavaduotojas Antanas Pocius bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus. Šventės metu buvo pagerbti lektoriai savanoriai bei senjorai skaitymo mentoriai. Ypatingas dėmesys skirtas vyriausiajai TAU klausytojai Aurelijai Svaldenienei iš Tiltagalių, kuriai šiais metais sukako 90 metų.

Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė sveikindama ir dėkodama senjorams linkėjo neprarasti žingeidumo.

Po iškilmingos pirmosios dalies TAU klausytojus ir svečius savo kūrybine programa sveikino ir džiugino aktorė Nijolė Narmontaitė.

Panevėžio rajono švietimo centras džiaugiasi nuoširdžiais senjorų žodžiais: „Visi grįžome laimingi, pakylėti, puikiai nusiteikę ir su viltimi rudenį vėl susitikti... Nuostabus, šaunus, puikus renginys... Ačiū visai jūsų komandai“; „Bene nuostabiausias, manau, dalykas šiuo metu Lietuvėlėje mūsų bendraamžiams – tai TAU... Kaip puiku, kad atsirado iniciatorių ir mūsų rajone – lenkiuosi jiems ir juos palaikiusiems... Esu dėkinga, kad ir mūsų rajono žmonės  gali naudotis TAU teikiamomis galimybėmis... Dalyvavimas universiteto veikloje tiesiog nuspalvina, pagražina, įprasmina daugybės mūsiškių kasdienybę... Žiūriu į savo žmones ir gėriuosi jais, ir taip gera širdyje, taip smagu jausti, kad kažkiek esu  ir aš prisidėjusi prie jų šiandieninės būsenos... O renginys nuostabus...Net gaila tų, kas nerado galimybės jame dalyvauti... Kokios šaunios visos mūsų vadovės...; „Senjorai, grįžę iš šventės, sakė:  „oi, kad pasikrovėm energijos“...

 TAU 25
TAU 25
 TAU 58
TAU 58
TAU 31
TAU 31
 
 TAU 32
TAU 32
 TAU 51
TAU 51
 TAU 29
TAU 29

Lina Šachova, Švietimo centro metodininkė
Evelinos Kurtinaitytės nuotraukos

Grįžti atgal

 

 

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos