Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Švietimo centras vykdo Panevėžio rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą "Būk aktyvus su dziudo". Projektas skirtas Smilgių gimnazijos ir Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniams, lankantiems sporto (dziudo) būrelį. Projekto tikslas – formuoti vaikų fizinio aktyvumo įpročius per fizinio aktyvumo užsiėmimus, skatinti mokinių sąmoningumą sportuoti, kelti meistriškumą, tobulinti dziudo techniką, plėtoti partnerystės ryšius su kitomis sporto bendruomenėmis, per dziudo sporto šaką suteikti judesio džiaugsmą, vykdyti užsiėmimus linksma forma, sukeliančia daug teigiamų emocijų, puoselėti vertybes ir vadovautis dziudo moralės kodekso pagrindu: mandagumas, drąsa, nuoširdumas, savitvarda, garbė, kuklumas, draugystė ir pagarba. Projekto trukmė 2023 m. gegužės–spalio mėn.

Gegužės mėn. vyko praktinė veikla dziudo technikos ir meistriškumo tobulinimas kartu su Panevėžio miesto sportininkais.

Birželio 2 d. projekto "Būk aktyvus su dziudo" dalyviai vyko į Kauną. Lietuvos sporto muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje, interaktyvioje veikloje ir orientaciniame žaidime "Olimpas", kur turėjo atlikti įvairias užduotis. Toliau vyko įdomus ir nuoširdus susitikimas su Lietuvos dziudo olimpiečiu Mariumi Paškevičiumi. Jis atsakinėjo į vaikų klausimus, dalijosi patirtimi. Taip pat Panevėžio rajono mokiniai aktyviai sportavo su Kauno dziudistais, po treniruotės vaišinosi picomis. Kelionė buvo pilna įspūdžių, naujos patirties, teigiamų emocijų.

 Dziudo 1
Dziudo 1
 Dziudo 5
Dziudo 5
 Dziudo 4
Dziudo 4
 Dziudo 2
Dziudo 2
  Dziudo 3
Dziudo 3

Džiaugiamės turėdami Panevėžio rajone dziudo trenerę Mildą Blaževičienę, kuri treniruoja Smilgių gimnazijos ir Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokinius.

 

                                                                                       Lina Šachova, PRŠC metodininkė

Loading

Biudžetinė įstaiga
Panevėžio rajono švietimo centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. +370 45 582 971,
       +370 45 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 15

Šią savaitę 665

Šį mėnesį 2235

Iš viso 163153

Renginių akimirkos