Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
Pažymos
Kvalifikacijos tobulinimo renginių pažymos

Lankytojai

Šiandieną 2

Šią savaitę 427

Šį mėnesį 1048

Iš viso 44743

Atvirų internetinių mokymų ciklas „Įvadas į technologijomis grįstą mokymą“

Ugdymo plėtotės centras, MENTEP projekto partneris, dalijasi informacija apie „European Schoolnet Academy“ projekto MENTEP rėmuose rengiamų atvirų internetinių mokymų ciklą „Įvadas į technologijomis grįstą mokymą“. Jeigu jums įdomu, kas yra technologijomis grįsto mokymo kompetencija, norėtumėte sužinoti savo kompetencijos lygį ir būdus jai tobulinti, tuomet šie kursai yra kaip tik jums!

Pirmajame ciklo kurse, į kurį registruotis galima iki rugsėjo 28 d., bus pristatyta technologijomis grįsto mokymo (ang., TET) koncepcija. Kurso trukmė – 5 savaitės, jis daugiausia skirtas mokytojams, tačiau gali sudominti ir mokyklų vadovus ar švietimo administratorius. Šį įvadinį kursą sudaro 4 teminiai moduliai, kuriuose bus nagrinėjama, kaip TET kompetencija apibrėžiama tarptautiniu lygiu, kokie yra nacionalinių sampratų skirtumai, kokius internetinius įsivertinimo įrankius naudoja kai kurios šalys. Kurso metu taip pat bus nagrinėjama, kaip gali būti vertinama mokytojų TET kompetencija, aptariama internetinio įsivertinimo ir kolegų vertinimo svarba. Kurso metu bus dalijamasi mokytojų patirtimi, kaip panaudoti turimą TET kompetenciją veiksmingam mokymui.

Informacija apie kursą
•Kur registruotis:http://www.europeanschoolnetacademy.eu/web/introducing-technology-enhanced-teaching
•Kurso pradžia: 2015 m. rugsėjo 28 d.
•Trukmė: 5 savaitės
•Kalba: anglų
•Mokymuisi reikės skirti 3 valandas per savaitę
•Sertifikatai: Skaitmeniniai ženkliukai už kiekvieną sėkmingai baigtą modulį ir skaitmeninis sertifikatas už visą baigtą kursą
•Tikslinė grupė: Kursas atviras visiems, besidominantiems tema. Nors ir buvo specialiai kurtas mokytojams, kursas gali būti aktualus mokyklų vadovams ar švietimo srities administratoriams.

Daugiau informacijos apie projektą MENTEP galite rasti http://www.upc.smm.lt/projektai/mentep/naujienos/pirmas.php, kilus klausimams kreipkitės į Giedrę Tumosaitę tel. (8 5) 279 9599, el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Grįžti atgal

 

 

 

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos