Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
Pažymos
Kvalifikacijos tobulinimo renginių pažymos

Lankytojai

Šiandieną 50

Šią savaitę 50

Šį mėnesį 1268

Iš viso 49231

Racickas

Racickas

 Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikų knygos diena. Panevėžio rajono švietimo centras, norėdamas prisidėti prie visoje Europoje vykstančių iniciatyvų ir paskatinti vaikus skaityti, pirmąją balandžio savaitę net trijose rajono mokyklose organizuoja susitikimus su vaikų rašytoju Vytautu Račicku.

Vadoklių pagrindinės mokyklos mokinių susitikimas su rašytoju prasidėjo Almos Karosaitės eilėraščiu „Apie Vytautą Račicką“. 1–4 klasių skaitovai  kreipėsi į klausytojus: „Jo knygos gimsta iš širdies, / Tad prie Račicko pavardės, / Visi priprato jau seniai, / Na o labiausiai – mokiniai“. Vėliau vaikiškų knygelių autorius kalbėjo apie skaitymo svarbą, jo įtaką vaizduotės lavinimui bei rašymo įgūdžių gilinimui, skaitė savo eilėraščius ir prozos kūrinių ištraukas.

Džiugu, kad mokiniai drąsiai kalbėjosi su rašytoju ir sulaukė išsamių atsakymų į klausimus. Susitikimo pabaigoje rašytojas pakvietė siųsti jam elektroninius laiškus ir žadėjo atsakyti kiekvienam skaitytojui. Dėkojame pradinių klasių mokytojams, bibliotekininkams ir senjorams, padedantiems įgyvendinti projektą.

Projektą „Senjorai – skaitymo mentoriai“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, įgyvendina Panevėžio rajono švietimo centras bendradarbiaudamas su Panevėžio r. Vadoklių pagrindine mokykla. 

Projekto koordinatorė Renata Jankevičienė

Grįžti atgal

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos