Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
Pažymos
Kvalifikacijos tobulinimo renginių pažymos

Lankytojai

Šiandieną 2

Šią savaitę 15

Šį mėnesį 402

Iš viso 57150

ESF Konkurso „Žingsniai 2015“ nugalėtojai

Tarp konkurso „Žingsniai 2015“ nugalėtojų – projektas „Alternatyvusis ugdymas“ (vykdytojas – Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras kartu su partneriu Panevėžio rajono švietimo centru).

Europos socialinio fondo agentūros paskelbtam konkursui „Žingsniai 2015“ buvo pateiktos 62 projektų dalyvių sėkmės istorijos. Autoritetinga komisija, kurioje dalyvavo ir žurnalistas, internetinio naujienų portalo Bernardinai.lt vyr. redaktorius Andrius Navickas, atrinko 10 sėkmės istorijų, kurių veikėjai ir projektų vykdytojai gruodžio 9 d. buvo iškilmingai apdovanoti Vaidilos teatre. Projektų vykdytojus, padariusius didžiausią įtaką bendruomenėms ir užrašiusiems patrauklias sėkmės istorijas sveikino ESF direktorius Povilas Česonis, Švietimo ir mokslo viceministrė Svetlana Kauzonienė, Finansų ministerijos atstovai.

Tarp konkurso „Žingsniai 2015“ nugalėtojų – projektas „Alternatyvusis ugdymas“ (vykdytojas – Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras kartu su partneriu Panevėžio rajono švietimo centru). Konkursui projekto vykdytojai pateikė Eglės Kaziukaitytės, gyvenančios Panevėžio rajone įsikūrusioje Grigaliūnų šeimynoje, sėkmės istoriją. Mergaitės mokymosi kelias buvo nelengvas, tačiau dalyvaudama projekte ir mokydamasi pagal produktyviojo mokymosi modelį, ji ėmė pasitikėti savmi, įgijo pagrindinį išsilavinimą ir sėkmingai pasirinko profesiją.

Iškilmingai apdovanojimo ceremonijai žavesio suteikė valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ ir vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis, Evelinos Sašenko atliekamos dainos bei iškilmingos ceremonijos vedėjas Rolandas Vilkončius. Renginys baigėsi, tačiau ESF finansuojami projektai tęsiasi. Džiugu, kad, anot Panevėžio rajono švietimo centro vykdyto projekto „Alternatyvusis ugdymas“ koordinatorės Irenos Sabaliauskienės, konkurso organizatoriai atkreipė dėmesį ne į ESF lėšomis pastatytus pastatus, bet į projektus, pakeitusius žmonių likimus.

Apie kitus nugalėtojus skaitykite: http://www.esinvesticijos.lt/lt/naujienos/paskelbtos-ir-apdovanotos-geriausios-esf-projektu-dalyviu-sekmes-istorijos

Projekto komandos apdovanojimo ceremoniją galite peržiūrėti: https://www.facebook.com/prsc.lt/

Grįžti atgal

 

 

 

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

skirtukas
skirtukas2d
skirtukas3d
skirtukas4d
skirtukas5d
skirtukas6d
skirtukas7d
skirtukas8d
skirtukas 4 d

Renginių akimirkos