Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
Pažymos
Kvalifikacijos tobulinimo renginių pažymos

Lankytojai

Šiandieną 16

Šią savaitę 176

Šį mėnesį 958

Iš viso 55671


Warning: getimagesize(images/Naujienos/2015-2016/Karjeros%20savaite%201.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/prsclt/domains/prsc.lt/public_html/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 468

Warning: getimagesize(images/Naujienos/2015-2016/Karjeros%20savaite%202.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/prsclt/domains/prsc.lt/public_html/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 468

Nacionalinė karjeros savaitė 2015

Jau trečius metus Panevėžio rajono Velžio gimnazija dalyvauja Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamoje Nacionalinėje karjeros savaitėje.

Lapkričio 17 dieną vyko II gimnazijos klasių mokinių susitikimas su SEB banko atstovais, diskusijos tema „Rytojus atėjo vakar“. Jos metu bandyta ieškoti atsakymų į klausimus: kokios profesijos atsiras ir išnyks, kiek kainuos studijos, kas yra finansinis saugumas? Diskusijos organizatoriai kvietė jau šiandien susimąstyti apie paprastus šiandieninius sprendimus- atsakomybę, tikslų turėjimą, kurie turės daug įtakos ateityje.

Lapkričio 19 dieną vyko II-III gimnazijos klasių susitikimas su Panevėžio kolegijos studijų ir karjeros centro konsultante Jovita Černiene. Susitikimo- diskusijos tema „Studijų galimybės Lietuvoje“. Konsultantė ragino jau šiandien galvoti apie tai, kas patinka, kas sekasi, kodėl sekasi? Supažindino su studijų perspektyvomis ir galimybėmis.

Lapkričio 20 dieną III gimnazijos klasių mokiniai susitiko su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus atstovais. Diskusijos tema „Ką verta žinoti apie valstybinį socialinį draudimą“. Dalykiško ir šilto pokalbio metu mokiniai buvo supažindinti su valstybinio socialinio draudimo sistema, diskutavo, kodėl naudinga būti jos dalyviu, sužinojo, kodėl reikia mokėti mokesčius. Buvo supažindinti su karjeros Sodroje perspektyvomis.

Lapkričio 24 dieną IV gimnazijos klasės dalyvavo interaktyvioje „Svedbank“ paskaitoje tema „Dabarties technologijos, praeities profesijos ir ateities kompetencijos“, kurią vedė banko vyriausias ekonomistas dr. Nerijus Mačiulis.

Šią savaitę vykusių susitikimų pagrindinis tikslas - profesijų atstovams betarpiškai pristatyti savo profesiją moksleiviams, o svarbiausia paskatinti savo karjeros kelią planuoti jau šiandien.

Karjeros savaite 1   Karjeros savaite 2

Panevėžio rajono Velžio gimnazijos karjeros veiklų koordinatorė Dalia Kukenienė

Grįžti atgal

 

 

 

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

skirtukas
skirtukas2d
skirtukas3d
skirtukas4d
skirtukas5d
skirtukas6d
skirtukas7d
skirtukas8d
skirtukas 4 d

Renginių akimirkos