Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

Dėl švietimo centro darbo nuotoliniu būdu

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 3 d. švietimo centro darbuotojai dirba nuotoliniu būdu.
Kreipkitės švietimo centro svetainės kontaktų skiltyje nurodytais el. p. adresais arba skambinkite:
direktorius tel. 8 611 29954,pavaduotojas tel. 8 640 30739,
metodininkai tel. 8 676 59086.

Švietimo centro informacija

Projektas „Kartu skaityti gera...“

Panevėžio rajono pradinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Jolanta Andriuškevičienė inicijavo projektą „Kartu skaityti gera...“ tikslu skatinti pradinių klasių mokinių motyvaciją skaityti. Projektą skaitykite projektų skiltyje.

Lietuvių kalbos dienos

LIetuviu kalbos d

LIetuviu kalbos d

2021 m. jau šeštą kartą Valstybinė lietuvių kalbos komisija pakvietė Lietuvos įstaigas, visuomenines organizacijas ir lietuvių bendruomenes užsienyje rengti Lietuvių kalbos dienas, tik šiemet laikas pailginamas – nuo vasario iki gegužės mėn. Tuo labiau, kad Vasario 16-oji (Lietuvos valstybės atkūrimo diena), vasario 21 d. Tarptautinė gimtosios kalbos diena, kovo 9 d. Lietuvos vardo diena, Kovo 11-oji (Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena), kovo 21 d. Pasaulinė poezijos diena, balandžio 15 d. Kultūros diena, gegužės 7 d. Spaudos atgavimo, kalbos ir kultūros diena. Lietuvos Respublikos Seimas 2021-uosius metus yra paskelbęs Archyvų metais, Vytauto Mačernio metais, Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos metais ir kt.

Lietuvių kalbos dienų renginiai vyks Panevėžio rajono švietimo centre, Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje, Raguvos gimnazijoje, Smilgių gimnazijoje, Dembavos progimnazijoje, Miežiškių pagrindinėje mokyklojdienų e, Vadoklių pagrindinėje mokykloje, Krekenavos lopšelyje-darželyje „Sigutė“, Naujamiesčio lopšelyje-darželyje „Bitutė“, Ėriškių bibliotekoje, Ramygalos kultūros centre.

Panevėžio rajono savivaldybės 2021 m. Lietuvių kalbos renginių planas>>

Visas Lietuvių kalbos dienų planas skelbiamas Kalbos komisijos svetainėje www.vlkk.lt

Kviečiame būti pilietiškus – prisidėti didinant lietuvių kalbos prestižą.

 Velžio gimnazijos mokytojai kviečia dalyvauti „Virtualiose dirbtuvėse“

Velzio g logoVelžio gimnazija 2013-aisiais metais, bendradarbiaudama su Švietimo centru, pakvietė mokytojus į pirmąsias „Kūrybines dirbtuves“. Vėliau didžiulio susidomėjimo sulaukęs renginys nepalikdamas abejingų nuvilnijo per visą Panevėžio rajoną. Keitėsi laikai, keitėsi ir darbo metodai, tačiau gimnazijoje visada buvo MOKYTOJŲ, kurie ne tik nuoširdžiai dirbo su savo mokiniais, bet ir draugiškai dalijosi atradimais su visais Panevėžio rajono švietimo įstaigų kolegomis.

2021-ųjų metų vasario mėn. Velžio gimnazijos mokytojai, bendradarbiaudami su Švietimo centru, kviečia dalyvauti „Virtualiose dirbtuvėse“. Nuotolinio mokymo patirtis bus pristatoma „Teams“ platformoje. Mokytojai ne tik dalysis praktiniais patarimais, kaip įvaldyti technologijas, bet ir pristatys mokinių kūrybiškumo ugdymo, probleminio ir projektinio mokymosi metodus.

Virtualių dirbtuvių tikslas – sudaryti sąlygas švietimo įstaigų direktoriams, jų pavaduotojams ugdymui ir mokytojams skleisti profesinę patirtį ir gilinti skaitmenines kompetencijas.

Renginiai>>

Planuojama renginių trukmė – 1–2 ak. val.

Būtina registracija www.prsc.lt iki vasario 11 d.

Edita Davidonytė, Velžio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Renata Jankevičienė, Švietimo centro direktoriaus pavaduotoja

Infografikas KAIP VEIKTI DIEGIANT ATNAUJINTAS BENDRĄSIAS PROGRAMAS?

mokykla2030

mokykla2030

Nacionalinė švietimo agentūra vykdo projektą, kurio metu atnaujinamos pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo bendrosios programos. Informacija apie  atnaujinamas programas skelbiama interneto svetainėje MOKYKLA 2030 

2022–2023 mokslo metais planuojamas atnaujintų pradinio, pagrindinio bei vidurinio ugdymo programų diegimas šalies bendrojo ugdymo mokyklose. Siekiant mokytojams padėti sėkmingai pasirengti dirbti su atnaujintu ugdymo turiniu, paruoštas PASIRENGIMO POKYČIUI UGDYMO PROCESE žingsnių infografikas. Kviečiame susipažinti>>

Naujos atnaujinamų pradinio bei pagrindinio ugdymo programų projektų versijos >>

Kompetencijų raidos aprašo rengėjų medžiaga>> 

Pirmasis Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokytojų leidinys

Paliūniškio pagrindinės mokyklos logopedė-spec. pedagogė metodininkė Jovita Matkevičienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Savickienė Šiaulių leidykloje „Lucilijus“ išleido pirmąjį savo leidinį „Raidelės porelės, garsiukai draugai“.

Knygelė skirta  logopedams, spec. pedagogams, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams, dirbantiems su 4-8 metų vaikais. Knygelėje yra raidžių S-Š, Z-Ž, P-B, T-D, K-G, L-R, C-Č poros (tuščios ir  su piešinukais pagal pirmą ir žodžio viduryje esantį garsą), karpomos raidės ir žodžiai.

Ši priemonė padeda tikslinti garsų s-š, z-ž, t-d, k-g, l-r, c-č tarimą, sieti raidės grafinį vaizdą su pirmuoju garsu žodyje, nustatyti nurodyto garso vietą, skiemenų kiekį žodyje, formuoti garsinės analizės įgūdžius, lavinti foneminę klausą, smulkiąją motoriką, plėsti žodyną.

 Raideles poreles
Raideles poreles
 Asta Savickiene
Asta Savickiene
Jovita Matkeviciene
Jovita Matkeviciene
 

Paliūniškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė

Kaip mes mokėmės spindėti...
2021 m. vasario 11 d.

Kartu su andragogais ir vyresnėmis nei penkiasdešimties metų moterimis 2018–2020 metais mokėmės anglų kalbos, domėjomės menais, keliavome po Estiją, Lenkiją, Portugaliją, o keliaudami pasakojome savo įspūdžius. Deja, baigiamoji projekto konferencija, kurią planav [ ... ]

Plačiau >>>
Ar pasibaigus projektui ugdysime prosocialines vertybes?
2021 m. vasario 10 d.

2017 m. Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė gavusi partnerių pasiūlymą kartu rengti projektą „Prosocialinės vertybės“ šiek tiek sutriko: „O kas gi yra prosocialinės vertybės?“. Tačiau pasitarusios ir vedamos smalsumo sutikome bendradarbiauti. Pi [ ... ]

Plačiau >>>
Sveikas senėjimas
2020 m. gruodžio 15 d.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto tyrėjai organizavo nuotolinę apskritojo stalo diskusiją ,,Nacionaliniai poreikiai ir prioritetai siekiant pagerinti senstančios visuomenės sveikatą ir gerovę Lietuvoje“. Apskritojo stalo diskusija bu [ ... ]

Plačiau >>>
Pradinių klasių mokinių pateikčių konkursas „Pristatyk nykstantį gyvūną/augalą/grybą“
2020 m. gruodžio 15 d.

Gruodžio 10 d. startavo Panevėžio r. pradinių klasių mokinių pateikčių „Pristatyk nykstantį gyvūną/augalą/grybą“ konkursas.       Konkurso prizininkai.

Plačiau >>>
Suaugusiųjų mokymosi savaitės atgarsiai
2020 m. gruodžio 8 d.

Šias metais suaugusiųjų mokymosi savaitės renginių organizavimas sukėlė nemažai iššūkių. Suplanavę renginius sužinojome, kad teks dirbti ir mokytis tik nuotoliniu būdu, ne visi andragogai buvo tam pasiruošę, todėl teko redaguoti suaugusiųjų mokymosi savaitės& [ ... ]

Plačiau >>>
Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

skirtukas
skirtukas2d
skirtukas3d
skirtukas4d
skirtukas5d
skirtukas6d
skirtukas7d
skirtukas8d
skirtukas 4 d

Renginių akimirkos