2018 m. gegužės mėnesio veiklos planas | |||||||
Eil. Nr. | Renginio pavadinimas | Lektorius (iai) | Dalyviai | Atsakingas asmuo | Data | Vieta | Pastabos |
1 | Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) testų (matematika, 6 klasė) mokyklų vertinimo komisijų pirmininkų pasitarimas | Jungtinė lektorių grupė | NMPP testų mokyklų vertinimo komisijų pirmininkai | Birutė Savickienė | 05-02 14:30 | Švietimo centras | |
2 | Kvalifikacijos tobulinimo renginys „Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių pasiekimų vertinimas, bendradarbiavimas su tėvais“ | Jungtinė lektorių grupė | Logopedai, specialiojo ugdymo pedagogai, mokytojo padėjėjai | Renata Jankevičienė | 05-03 10:00 | Piniavos mokykla-darželis |
Būtina registracija (iki gegužės 1 d.) www.prsc.lt |
3 | Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) testų (gamtos mokslai, 8 klasė) mokyklų vertinimo komisijų pirmininkų pasitarimas | Jungtinė lektorių grupė | NMPP testų mokyklų vertinimo komisijų pirmininkai | Birutė Savickienė | 05-03 14:30 | Švietimo centras | |
4 | Projekto Erasmus+ KA2 „Prosocial velues“ darbo grupės pasitarimas | Jurgita Vaitiekūnienė | Naujamiesčio, Smilgių ir Velžio gimnazijų dalyviai | Jurgita Vaitiekūnienė | 05-03 15:00 | Švietimo centras | |
5 | Kvalifikacijos tobulinimo renginys „Edukacinių erdvių kūrimas mokykloje“ | Jungtinė lektorių grupė | Dailės ir technologijų mokytojai | Renata Jankevičienė | 05-04 10:00 | Smilgių gimnazija |
Būtina registracija (iki gegužės 2 d.) www.prsc.lt |
6 | Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) testų (visų dalykų, 4 klasė) mokyklų vertinimo komisijų pirmininkų pasitarimas | Sandra Daukantienė | NMPP testų mokyklų vertinimo komisijų pirmininkai | Nijolė Mogilovienė | 05-08 15:00 | Švietimo centras | |
7 | Kvalifikacijos tobulinimo renginys „Teksto suvokimo ir kalbinių gebėjimų ugdymo problemų sprendimai naujuose literatūros ir lietuvių kalbos vadovėliuose 5–10 klasėms“ | Jungtinė lektorių grupė | Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai | Renata Jankevičienė | 05-11 13:00 | Švietimo centras |
„Baltų lankų“ vadovėliai“ |
8 | Kvalifikacijos tobulinimo renginys „Džiazo improvizacija – emocinės raiškos forma“ | Jungtinė lektorių grupė | Panevėžio r. muzikos mokyklos mokytojai | Loreta Šalčiūnienė | 05-11 14:00 | Ramygalos muzikos mokykla | |
9 | Paskaita „Pozityvūs santykiai šeimoje ir skirtingų kartų atstovų susikalbėjimo galimybės“ | Lidija Laurinčiukienė | Tikslinė grupė | Lina Šachova | 05-12 10:00 | Miežiškių seniūnija |
Paskaita finansuojama iš projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Panevėžio rajono savivaldybėje“ |
10 | Paskaita „Pozityvūs santykiai šeimoje ir skirtingų kartų atstovų susikalbėjimo galimybės“ | Lidija Laurinčiukienė | Tikslinė grupė | Lina Šachova | 05-12 14:30 | Raguvos seniūnija |
Paskaita finansuojama iš projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Panevėžio rajono savivaldybėje“ |
11 | Konferencija „Socialiai sąmoningas mokinys: misija įmanoma“ | Jungtinė lektorių grupė | Istorijos ir geografijos mokytojai, Klasių vadovai | Renata Jankevičienė | 05-14 10:00 | Vilnius |
Registracijos į konferenciją anketa: https://goo.gl/dmnkcu Būtina registracija (iki gegužės 10 d.) www.prsc.lt Neįvyks, konferencijoje nebėra vietų |
12 | Paroda „Akimirkos“ | Lina Šachova | 05-15 09:00 | Švietimo centras |
TAU Smilgių fakulteto senjorų fotografijos paroda „Akimirkos“ Gegužės 15 d.– birželio 15d. |
||
13 | Kūrybinės dirbtuvės „Mus sujungė teatras“ | Violeta Mičiulienė | Klasių vadovai, Kultūros centrų darbuotojai, dramos būrelių vadovai | Renata Jankevičienė | 05-15 13:00 | Paįstrio kultūros centras |
Būtina registracija (iki gegužės 14 d.) www.prsc.lt |
14 | Atvira technologijų pamoka „Idėjų karuselė“ | Rūta Grybienė | Technologijų mokytojai | Nijolė Mogilovienė | 05-16 10:20 | Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla | |
15 | Metodinė išvyka „Mokymo (si) kokybė (mokymosi pasiekimai)“ | Rimantas Pranys | Matematikos mokytojai | Birutė Savickienė | 05-18 12:00 | Kauno rajono Raudondvario gimnazija |
Būtina registracija (iki gegužės 3 d.) www.prsc.lt |
16 | Kvalifikacijos tobulinimo renginys „Asmens socialinių emocinių kompetencijų ūgtis neformaliame ugdyme“ | Ilona Dauderienė, Rita Liaugaudienė | Įvairių mokomųjų dalykų mokytojai | Nijolė Mogilovienė | 05-18 12:00 | Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija |
Būtina registracija (iki gegužės 11 d.) www.prsc.lt |
17 | Kvalifikacijos tobulinimo renginys „Liaudies daina kaip etninės kultūros dalis ugdant jaunąją kartą“ | Regina Juškienė, Jelena Urbutienė | Muzikos mokytojai, Pradinių klasių, priešmokyklinio ugdymo, muzikos pedagogai | Loreta Šalčiūnienė | 05-19 14:00 | Raguvos kultūros centras | |
18 | Kvalifikacijos tobulinimo renginys „Mokinio refleksija: pažangos ir lūkesčių įvertinimas savo veiklos tobulinimui“ | Asta Petrauskienė | Tikslinė grupė | Nijolė Mogilovienė | 05-21 12:00 | Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla |
Kaina 11 eurų |
19 | Metodinė išvyka „Efektyvūs pagalbos būdai ir priemonės vaikams“ | Jungtinė lektorių grupė | Mokyklų psichologai, socialiniai pedagogai, pagalbos švietimo specialistai | Loreta Šalčiūnienė | 05-23 10:00 | Vilnius |
Būtina registracija (iki gegužės 21 d.) www.prsc.lt |
20 | Seminaro „Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo dermė“ I dalis | Daiva Jakavonytė | Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, Pradinio ugdymo mokytojai | Nijolė Mogilovienė | 05-23 12:00 | Švietimo centras |
Kaina 15–17 eurų |
21 | Kvalifikacijos tobulinimo renginys „Tyrinėjimai ir bandymai pradinėse klasėse“ | Rita Kirdeikienė, Ramutė Garbaliauskienė | Tikslinė grupė | Nijolė Mogilovienė | 05-24 10:00 | Žibartonių pagrindinė mokykla | |
22 | Projekto Erasmus+ KA2 „ProSocial Values“ partnerių sustikimas, konferencija „A Talented School for Talented Students“ | Jungtinė lektorių grupė | Švietimo centro, Naujamiesčio ir Smilgių gimnazijų atstovai | Jurgita Vaitiekūnienė | 05-24 10:00 | Verona, Italijos Respublika |
Partnerių susitikimas vyks gegužės 24–29 d. Programos „Erasmus+“ KA2 projektas „ProSocial Value“ finansuojamas remiant Europos Komisijai |
23 | Paskaita „Emocinė kultūra šeimoje. Kaip atpažinti, įvardinti, valdyti savo emocijas ir to išmokyti savo vaikus“ | Lidija Laurinčiukienė | Tikslinė grupė | Lina Šachova | 05-26 10:00 | Raguvos seniūnija |
Paskaita finansuojama iš projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Panevėžio rajono savivaldybėje“ |
24 | Atvira veikla „Vaikų socialinių įgūdžių ugdymas, vykdant prevencines programas“ | Daiva Ignatavičienė | Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai | Nijolė Mogilovienė | 05-28 10:00 | Velžio lopšelis-darželis |
Būtina registracija (iki gegužės 21 d.) www.prsc.lt |
25 | Paskaita – praktinis užsiėmimas „Darbų sauga ir pirmoji pagalba“ | Jungtinė lektorių grupė | Sveikatos priežiūros specialistai, direktoriaus pavaduotojai ūkio reikalams | Lina Šachova | 05-29 09:00 | Švietimo centras | |
26 | Seminaras „Viešieji pirkimai: metai po didžiųjų pasikeitimų“ | Tomas Vasiliauskas | Atsakingi už viešųjų pirkimų organizavimą ir vykdymą | Lina Šachova | 05-31 10:00 | Švietimo centras |
Būtina registracija (iki gegužės 25 d.) www.prsc.lt Kaina 50 eurų |