Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
Pažymos
Paruoštos kvalifikacijos tobulinimo renginių pažymos

Lankytojai

Šiandieną 94

Šią savaitę 94

Šį mėnesį 1378

Iš viso 27561

Aukime kad augintume

Aukime kad augintume

Panevėžio rajono švietimo centras bendradarbiaudamas su Pažagienių mokykla-darželiu bei Dembavos progimnazija spalio – gruodžio mėn. įgyvendino 18 ak. val. neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Aukime, kad augintumėm“, skirtą tėvų švietimui.

Tėvų mokymai buvo organizuojami remiantis STEP programa (lektorė – Alma Pupštienė). Mokymų pradžioje tėvai išsakė lūkesčius, vėliau domėjosi šiomis temomis: savęs ir vaiko supratimas, įsitikinimų ir jausmų supratimas, savo vaiko ir savęs drąsinimas, klausymasis ir kalbėjimasis su vaiku, pagalba vaikui mokantis bendradarbiauti, išmintingas drausminimas, tinkamo metodo parinkimas. Kiekvienas projekto dalyvis pildė santykio su vaiku pagerinimo planą, reflektavo, kartu su lektore ir kitais dalyviais ieškojo atsakymų į sudėtingus vaikų auklėjimo klausimus.

Tėvai, susipažinę su įvairiomis metodikomis, prašė STEP programą pristatyti ir mokytojams, siekdami, kad su jų vaiku ta pačia kalba būtų kalbama tiek namuose, tiek mokykloje. Taigi tiek Pažagienių mokykloje-darželyje, tiek Dembavos progimnazijoje numatyti STEP programos lektorės Almos Pupštienės susitikimai su mokytojais. Džiugu, kad visa bendruomenė jaučia atsakomybę už vaikų ugdymą.

Renata Jankevičienė – projekto „Aukime, kad augintumėm“ koordinatorė

Grįžti atgal

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084, Beržų g. 50, 36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
el.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos